Strony www

Czy warto posiadać firmową stronę www Jasne, że tak!

tanie strony www dla firm

W XXI wieku posiadanie firmowej witryny stało się nie tylko powinnością, a nawet koniecznością. Warto zwrócić się do firmy, która realizuje projektowanie stron www i poprzez to dać szansę potencjalnemu klientowi na znalezienie twojej oferty. Oto powody dlaczego:

Profesjonalizm

Każdy poważny przedsiębiorca powinien posiadać firmową stronę www, bo wygląda to na pełen profesjonalizm i poważne podejście do prowadzonych spraw. Nie ważne czy prowadzisz większą działalność czy mniejszą, strony internetowe dla małych firm również są istotne i pozwolą ci przyciągnąć klienta.

Powszechność internetu

Internet jest dzisiaj wszędzie, toteż większość ludzi szukając informacji korzysta z tego źródła informacji. Możesz zareklamować twoją firmową witrynę www np. w wyszukiwarce Google poprzez kampanie PPC i w ten sposób zdobyć nowych klientów.

Dostępność oferty firmy 24/7

Dzięki firmowej stronie www osoby, które szukają oferty taką jaką ma twoja firma będą mogli ją przeczytać o każdej porze dnia i nocy oraz w każdy dzień tygodnia.

Zwiększenie sprzedaży

Jeśli oferujesz zakup jakichś produktów możesz na firmowej stronie postawić sklep www. Dzięki temu zwiększysz sprzedaż oraz zyskasz stałych klientów.

Zaprezentowanie portfolio, recenzji

Potencjalni klienci chcieliby zobaczyć poziom usług jakie oferuje twoja firma, więc dobrym rozwiązaniem jest umieszczenie na firmowej stronie internetowej pozytywnych opinii klientów oraz portfolio wykonanych usług.

Zwiększenie zasięgu

Jeśli na firmowej stronie www postawiłeś sklep internetowy to dzięki niemu możesz sprzedawać swoje produkty nie tylko w regionie lub w kraju ale także za granicą Polski.

Komunikacja

Firmowa strona www jest świetnym sposobem na komunikację z klientem lub z potencjalnym klientem. Dzięki formularzowi kontaktowemu osoby te mogą wysyłać do ciebie zapytania odnośnie ofert lub pytać o wycenę usługi.

Zniżki dla zarejestrowanych klientów

Gdy zyskasz grono zarejestrowanych w twojej witrynie, stałych klientów możesz co jakiś czas wysyłać im newsletter z informacjami o zniżkach na twoje usługi bądź produkty w sklepie internetowym.

Darmowa aktualizacja

Twoją firmową witrynę www możesz zawsze za darmo zaktualizować jeśli zmieni się oferta prezentowana przez twoją działalność. W przypadku ulotek, plakatów czy bilbordów reklamowych wiąże się to z opłatą.